BRUBECK WORLD | Dream Catchers Journey
16567
post-template-default,single,single-post,postid-16567,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Dream Catchers Journey

Dream Catchers Journey

Czas trwania: od czerwiec 2018

Miejsce: Europa/Azja/Australia

Uczestnicy: Marta Jastrząb, Łukasz Jastrząb

Łukasz i Marta – małżeństwo, które posiada wspólne pasje i zainteresowania, zdecydowało się na wyprawę motocyklową z Warszawy do Nowej Zelandii. Dla Łukasza nie była to debiutancka wyprawa. W 2012 roku wziął on udział w podróży z przyjacielem Maćkiem, która zaczynała się w stolicy Polski, a została zakończona w Brazylii.


Po zebraniu niezbędnej dokumentacji para wyruszyła w połowie czerwca z Warszawy jadąc w kierunku Nowej Zelandii.
Marta porusza się na Hondzie CRF250L, a Łukasz na BMW F800GS Adventure. Trasa na ternie Europy była w większości spokojna i nie generowała większych problemów. Jadąc przez Gruzję, Marta i Łukasz mogli doświadczyć pierwszych pomniejszych utrudnień. Iran natomiast, ukazał różnicę kulturowe między Europą, a Azją. Następnie przemierzając zaplanowaną trasę m.in. przez Uzbekistan, Chiny czy Pakistan małżeństwo przeżywało wiele pomniejszych historii z którymi warto się zapoznać na www.dreamcatchers.pl.

 

 

 

PRODUKTY BRUBECK NA WYPRAWIE:

Bluza Cooler >>

 

 

Koszulka 3D>>