BRUBECK WORLD | Biegowa Wyprawa Życia – Peru 2018
16586
post-template-default,single,single-post,postid-16586,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Biegowa Wyprawa Życia – Peru 2018

Biegowa Wyprawa Życia – Peru 2018

Czas trwania: 11 – 25 sierpień 2018

Miejsce: Peru

Uczestnicy: Krzysztof Janik, Michał Jarosz, Piotr Małachowski i pozostali biegacze

Za zorganizowanie tego wspaniałego wydarzenia odpowiadają: Krzysztof Janik, Michał Jarosz, Piotr Małachowski. Dla większości z nich nie było to pierwsze spotkanie z Peru. Michał Jarosz przebywał trzy lata w tym pięknym miejscu, natomiast Piotr Małachowski nie dość, że pasjonuję się tym krajem to dodatkowo jest jednym z najlepszych trampingowych przewodników po tym terenie. Ciężko szukać lepszego zespołu na obóz biegowy.

Peru to państwo Ameryki Południowej, które posiada niezwykły system dróg składający się z około 40 tysięcy kilometrów, które oplatają całe Andy. Najlepiej utrzymane drogi przez turystów znajdują się wokół inkaskiej cytadeli Machu Picchu uznanej za jeden z siedmiu cudów Świata.
W 2014 roku UNESCO uznało Camino Inca za część światowego dziedzictwa kulturowego.

Planowany wyjazd wiąże się z bieganiem na dużych wysokościach, co niewątpliwie utrudnia zadanie. Warto nadmienić, że sierpień w tym rejonie jest najlepszym okresem dla biegaczy ze względu na umiarkowane warunki pogodowe . Planowany start trasy jest ustalony w okolicach Arequipy na wysokości ok. 2000m gdzie poprzez Kanion Colca zespół podążał trasą na najwyżej położone jezioro świata Titicaca 3812mnpm.

Fotografie autorstwa: Krzysztof Zaniewski

Więcej informacji:

 

www.bieganie.pl

PRODUKTY BRUBECK NA WYPRAWIE:

Bluza Athletic>>

Koszulka Outdoor Wool>>